O nás

Ahoj! Vítejte na stránkách Herního odboje.

Herní odboj je nezávislý konzolový PDF časopis určený především pro offline prohlížení v tabletech, v mobilních telefonech, počítačích, noteboocích, různých čtečkách a mnoha dalších zařízeních podporujících vcelku univerzální formát dokumentů PDF.

Z PRINCIPU NEPROFESIONÁLNÍ

Nebojte nejsme žabaři, co by nevěděli o čem píší. O hry se zajímáme už dlouhá léta a někteří z nás mají zkušenosti i s prací v herním průmyslu. Nechceme být ale dalším smrtelně vážným a profesionálním časopisem o hrách. Chceme časopis, který Vás bude bavit, kde si můžete přečíst opravdové uživatelské recenze od hráčů, co už mají něco za sebou. Proto taky zůstaneme čistě nekomerčním a nezávislým projektem. V tomto se bude časopis podobat spíše blogům, ale nebojte vždy se budeme snažit, aby se naše články četly co nejlépe a měli co nejlepší úroveň, aniž by zároveň byly přehnaně profesionální až sterilní.

HRY SE NEKAZÍ

Hry se podle všeho na rozdíl od potravin nekazí, spíše naopak. Většinou potřebují nějaký ten měsíc nebo dva na dozrání a většinou je to spíše ještě déle, než méně. Zvlášť když se je vydavatelé snaží vydat za každou cenu i nedodělané. Proto není kam spěchat. Na rozdíl od ostatních webů a časopisů, kde se zajímají o čerstvé novinky se v našem časopise pokusíme nabídnout alternativu a ukázat hry, kterými se již ostatní časopisy nezabývají. Doufáme, že tento časopis bude sloužit hlavně pro inspiraci, že si jím budete rádi listovat stejně jako my, a že se k němu také čas od času vrátíte. Budeme se zabývat převážně hrami na konzole Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One a novější. Přeci jenom udržovat si doma sbírku papírových časopisů je prostorově poněkud náročné, kdežto PDFka se na disk (ať už fyzický nebo cloudový) vždycky nějak vejdou, a navíc toho ušetřeného papíru a barev…

KONTAKTUJTE NÁS NA FACEBOOKU

Chcete-li se k nám přidat nebo nás třeba jen morálně podpořit, kontaktujte nás na našich stránkách na Facebooku. Pochopili jsme, že tu s námi Facebook nějakou dobu ještě bude, že Google+ asi už definitivně zemřel, a tak se budeme soustředit hlavně na jedno místo, kde je Vás stejně asi nejvíc. Budeme také strašně rádi, pokud dáte naší stránce like, je to pro nás jisté měřítko úspěchu, ukazatel toho jak se Vám náš časopis líbí. Hlavně v začátcích nám tím hodně pomůžete.

INZERCE TROCHU JINAK

Jelikož jde o zcela nekomerční projekt, klasickou placenou inzerci nenabízíme. Chceme ale v našem časopise upozorňovat také na zajímavé projekty a stránky. Pokud tedy děláte něco zajímavého ve spojení s hrami, a Váš projekt se nám bude líbit, uděláme s Vámi rozhovor, ve kterém nám řeknete něco o Vás, povíme si něco o vašem projektu a tak podobně. Ve velmi omezené míře můžeme upozornit na zajímavé projekty i menším bannerem. Nechceme ale časopis zapráskat reklamou.

REDAKCE HERNÍHO ODBOJE

No zatím jsem tu jenom já, co čekáte…