Redakce

Magazín Herní odboj zatím nemá žádnou pevnou redakci. Herní odboj je tak trochu jiný magazín. Nechci používat známou frázi „od hráčů pro hráče“, protože neznám jediný herní časopis, ve kterém by hráči nebyli, a který by s touto myšlenkou původně nevznikl. Momentálně by se dalo spíš říci, že jde o časopis od jednoho šíleného hráče pro ty ostatní, ale to se doufám změní. Když občas zabloudím mezi blogy, mezi diskuze a fóra, čtu spoustu příspěvků o tom, proč ten či onen web nepíše více o indie hrách, o starých hrách, o herních akcích, o tom či onom. No a většinou je odpověď hodně jednoduchá. Velké weby, které platí své redaktory, musí vydělávat, respektive musí se uživit. Proto je zajímá čtenost, a proto nemohou psát a platit redaktora za článek o věci, která mainstreamové hráče moc nezajímá. Je to logické a pravdivé.

Jsme zatím malý alternativní projekt, který je zatím nekomerční. Nenabízíme tedy žádné odměny, vše je dělané pro komunitu hráčů zdarma. Do budoucna se to může změnit, může vzniknout nějaký obchodní model, ale to je ještě hodně daleko. Pokud k tomu dojde, budu chtít aby to bylo co nejvíce šetrné. Hledám tedy spíše než redaktory, hráče co by čas od času přispěli nějakým svým článkem. Abychom zatím nemuseli řešit reklamy, sponzory, peníze a tak podobně. Máte svůj blog?

Baví Vás psát články o hrách, recenzovat hry, chodíte na herní akce a chcete se podělit o svoje dojmy. Máte svůj blog, ale chtěli by jste být součástí něčeho většího? Neváhejte a kontaktujte náš. Připravujeme jak články na web, tak časopis pro tablety ve formátu PDF. Můžete si samozřejmě vybrat, kam chcete přispívat. Přidejte si nás a kontaktujte nás na Facebooku, jistě se na nějaké spolupráci domluvíme. Zkusme se spojit, třeba to půjde lépe. Nechci vytvářet další novinkový server, těch už existuje hodně. Chci spíše udělat obří blog, který bude novinkové servery spíše doplňovat.